תמיד נעים לפרגן

מספר פעמים כתבתי כאן על הספקות שלי בנוגע ללמידה האמיתית שמתרחשת עם השימוש בוויקיים. אני כמעט כותב כאן שבדרך כלל אני מוצא הרבה פעילות, ומעט מאד למידה, אבל האמת היא שלעתים קרובות אפילו את הפעילות אינני מוצא. אי-לכך, כאשר פרויקט ויקי שחצי ממנו מתרחש בישראל זוכה בפרס, מן הראוי לציין את זה.

הבלוג jlearn 2.0 מדווח שהפרויקט From Jerusalem to Montreal, בו משתתף בית ספר נווה חנה באלון שבות, זכה זכה בפרס שני של ה-Online Learning Award, בקטגוריה של Telelearning Special Interest Group. הפרס מוענק על ידי ה-ISTE – ה-International Society for Technology in Education.

אז כל הכבוד!

3 תגובות בנושא “תמיד נעים לפרגן”

  1. שלום! אני מחפש דחוף דרך ליצור קשר עם אתגר קרת. הבנתי שדרך הפרוייקט הזה כמה אנשים כן הצליחו ליצרו איתו קשר. אשמח אם תוכלו לעזור לי –שלום. אני מחפש דחוף דרך ליצור קשר עם אתגר קרת. הבנתי שאתם הצלחתם דרך הפרוייקט ליצור איתו קשר מתישהו.אני ילד מנהיגותי שמתחנך בכפר הנוער אלוני יצחק. לאחר חופשת חנוכה אני מתכנן יחד עם עוד ילדה להעלות מופע -חידון ענק לכל הכפר (כ400 אנשים) בנושא ספרים. מטרת המופע היא לגרום ליותר בני נוער לרצות לקרוא ספרים, לפחת בכפר הנוער שלנו (שהוא אחד הטובים בארץ) ולהסביר בעצם כמה שספר הוא דבר חיובי ומוסיף.רצינו מאוד להזמין לערב הזה את אתגר קרת ולא בגלל שזהו ערב גדול ויוקרתי – זהו לא, זהו בסך הכל ערב סביר בתוך בית ספר פנימיייתי אך דווקא מהסיבה הזו היינו רוצים שאתגר קרת יבוא – גם בשביל להראות שמפורסמים יכולים לבוא למקומות פחות נחשקים וגם בשביל לחזק אותנו ולנאום בערב.אני ראיתי עליו מספר כתבות וקראתי המון סיפורים שלו. אני עצמי בעל כישרון כתיבה וכתבתי מעל 12 סיפורים קצרים שדי אהבו. אני כותב עכשיו ספר גדול. ואני אנחה את הערב הזה. אשמח לכל עזרה, כל קצה חוט, בדקתי בכל מקום אפשרי בגוגל ולא מצאתי שום דרך ליצור איתו קשר. אהיה מאושר אם תוכלו לעזור לי.יבגני חריפונוב, בן 16.

  2. שלום! אני מחפש דחוף דרך ליצור קשר עם אתגר קרת. הבנתי שדרך הפרוייקט הזה כמה אנשים כן הצליחו ליצרו איתו קשר. אשמח אם תוכלו לעזור לי – שלום. אני מחפש דחוף דרך ליצור קשר עם אתגר קרת. הבנתי שאתם הצלחתם דרך הפרוייקט ליצור איתו קשר מתישהו. אני ילד מנהיגותי שמתחנך בכפר הנוער אלוני יצחק. לאחר חופשת חנוכה אני מתכנן יחד עם עוד ילדה להעלות מופע -חידון ענק לכל הכפר (כ400 אנשים) בנושא ספרים. מטרת המופע היא לגרום ליותר בני נוער לרצות לקרוא ספרים, לפחת בכפר הנוער שלנו (שהוא אחד הטובים בארץ) ולהסביר בעצם כמה שספר הוא דבר חיובי ומוסיף. רצינו מאוד להזמין לערב הזה את אתגר קרת ולא בגלל שזהו ערב גדול ויוקרתי – זהו לא, זהו בסך הכל ערב סביר בתוך בית ספר פנימיייתי אך דווקא מהסיבה הזו היינו רוצים שאתגר קרת יבוא – גם בשביל להראות שמפורסמים יכולים לבוא למקומות פחות נחשקים וגם בשביל לחזק אותנו ולנאום בערב. אני ראיתי עליו מספר כתבות וקראתי המון סיפורים שלו. אני עצמי בעל כישרון כתיבה וכתבתי מעל 12 סיפורים קצרים שדי אהבו. אני כותב עכשיו ספר גדול. ואני אנחה את הערב הזה. אשמח לכל עזרה, כל קצה חוט, בדקתי בכל מקום אפשרי בגוגל ולא מצאתי שום דרך ליצור איתו קשר. אהיה מאושר אם תוכלו לעזור לי. יבגני חריפונוב, בן 16.בבקשה, כל אדם שיכול לעזור שיישלח לי מייל לאימייל:jenia200@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *